Wunderfest VI 20-23 Nisan

20
/ Apr
Saturday
2019

Wunderfest VI 20-23 Nisan

Location
Gökçeada/Çanakkale
Venue
Çelik Surf School
Time
All Day

Nisan ayı yaklaşıyor ve çoğumuzun ortak şikayetidir ki, 2018-2019 kışı oldukça sıkıcı, gri, soğuk ve bir o kadar da yoğun geçti. Henüz yaza girmeden hepimiz üzerimizdeki bu kuru kış elektriğini güzel güzel topraklama zamanı geldiğinin bilincindeyiz. Her sene tecrübe ettiğimiz gibi, Wunderfest Gökçeada bizleri üzerimizdeki bu yoğun ve ağır enerjiyi almaya, ayaklarımızı kuma, çimene, toprağa ve denize basmaya davet ediyor.

Radyo Modyan’ın hevesle, zevkle düzenlediği Wunderfest bu sene, 20-23 Nisan tarihlerinde, çizgisini hiç bozmadan Gökçeada Aydıncık koyunda devam ediyor. Şehir yaşamının yıpratıcı aktiviteleri yerini gülümseyen bir güneşe, serin bir denize, fantastik bir sahneye ve de en önemlisi eşsiz arkadaşlarımızla birlikte olacağımız bir ege kumsalına bırakıyor.
6.’ncısını gerçekleştireceğimiz Wunderfest her zamankinden daha sıcak, daha rahat, daha dolu ve daha imkanlı olacak. Çeşitli farklı akımlardan tanıdığımız, takip ettiğimiz isimler ve birbirinden pastoral etkinliklerle sizleri Gökçeada’da bekliyor olacağız.

https://www.instagram.com/wunderfestgokceada/